درباره ما

مدیریت عسل پادنا ضمن تشکر از بازدید کنندگان محترم به استحضار می رساند عسل پادنا اولین واحد بسته بندی مجاز در سطح استان خوزستان بوده که در سال 1393 با مجوز  از معاونت غذا و دارو فعالیت خود را آغاز نموده و با بهره گیری از کادر کارشناسی مجرب متشکل از متخصصین صنایع غذایی ،  شیمی ،  علوم دامی و کشاورزی  و بهره گیری از مشاوره اساتید محترم دانشگاهی با ارائه محصولات با کیفیت موفق به اخذ نشان استاندارد از اداره کل استاندارد خوزستان گردید . با توجه به اهمیت کنترل کیفیت محصولات تولیدی و آنالیز محصولات در حداقل زمان و با هدف ارائه عسل شناسنامه دار ، ضرورت ایجاد آزمایشگاه تخصصی عسل احساس گردیده و بحمدالله این مهم در سال 1394 با تلاش و پشتکار شبانه روزی مدیریت و کارشناسان محترم محقق گردید و آزمایشگاهی مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات لازم در کنار خط بسته بندی آغاز بکار نمود . این آزمایشگاه توان انجام کلیه آزمایش های شیمیایی مطابق با استاندارد ملی ایران را داشته و علاوه بر انجام آزمایش های مذکور ، توانایی انجام برخی از آزمایشهای فوق استاندارد را که در معدودی از آزمایشگاه های معتبر کشور قابل انجام است را دارد . همه این امکانات صرفا” به منظور حصول اطمینان ما و شما از کیفیت عسل پادنا ایجاد گردیده و مجموعه ما تلاش دارد با ارتقاء سطح علمی مصرف کنندگان در جهت ارائه محصول سالم قدم بردارد .

عسل یک اکسیر شفا بخش بوده که حدود 82 درصد آن را انواع قندها ، حدود 17 درصد آن را آب و کمتر از یک درصد آن را مواد با ارزش معدنی ، ویتامین ها و آنزیم ها تشکیل می دهد . در مجموعه ما تلاش می گردد با اندازه گیری های دقیق میزان آنزیم ها و پروتئین ها ، عسل ها را به گریدهای A (عالی) ، B (خوب) و C (متوسط) تقسیم بندی نموده و مهمترین اطلاعات عسل برروی شناسنامه درج می گردد که مشتریان محترم می توانند با مراجعه به سایت و کلیک کردن روی کد محصول ، آنالیز عسل خریداری شده را ملاحظه نمایند .

مجموعه ما با داشتن یک زنبورستان در امر تولید نیز فعالیت داشته و برند پادنا برگرفته شده از منطقه ای به همین نام در دامنه کوه دنا بوده که محل استقرار زنبورستان ما از اردیبهشت لغایت شهریور جهت برداشت عسل مرغوب پادنا می باشد.

رشته کوه دنا به عنوان رفیع ترین قلل زاگرس دارای کوه هایی با ارتفاع بیش از 4000 متر می باشد . منطقه حفاظت شده دنا یکی از غنی ترین نقاط ایران از لحاظ تنوع گیاهی و جانوری است و در این منطقه بالغ بر 1200 گونه گیاهی تاکنون شناسایی گردیده که 128 گونه آن گیاهان دارویی می باشد .

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من